Menu Zamknij

szlachetna paczka podziękowanie…

Drogi Darczyńco!

Weekend Cudów, czyli weekend przekazania prezentów Rodzinie za nami…

To także dzięki Tobie mogliśmy kolejny raz odwiedzić i wesprzeć tysiące najbardziej potrzebujących.

Pomagając Rodzinom, niosąc razem mądrą pomoc, zmieniamy nie tylko ich życie, ale też często również nasz świat.

Pozwalamy sobie na zatrzymanie, popatrzenie na innych z nadzieją i większą empatią. Bo przecież zmieniając wiele małych światów, zmieniamy nasz wspólny świat!

Dziękujemy, że jesteś i że pomagasz zmieniać świat na lepsze.

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Poniżej przeczytasz jakie były wrażenia Rodziny (Pan Adam z rodziną) oraz słowa Wolontariuszki z Weekendu Cudów.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Szlachetna Paczka to dla wielu osób nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje pomocy. Dzięki Wam osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.
Rodzina otrzymała dużo więcej niż oczekiwała, wsparcie emocjonalne i realną pomoc materialną. Rodzina była podekscytowana gdy przyjechaliśmy. Pan Adam był bardzo onieśmielony ilością pięknie przyozdobionych pudeł. Kinga nie potrafiła usiedzieć w miejscu, otwierała wszystkie paczki i sprawdzała co w nich jest. Gdy zobaczyła odkurzacz trochę ją to zastanowiło, a na pytanie „Czy będziesz odkurzać z tatą” odpowiedziała, że chyba nie umie i musi się nauczyć. Wszystko ją ciekawiło, ale ostrożnie podchodziła do każdej zawartości. Bardzo zaciekawił ją długopis 3d, był bardzo kolorowy. Pan Adam, gdy zobaczył w paczkach artykuły szkolne, odzież, zabawki, materiały edukacyjne, lodówka, blender, odkurzacz, tablet, kosmetyki, poduszki, kołdrę i pościel nie potrafił wyrazić tego co czuje, był zszokowany, szok to jedyna emocja jaką było widać, ciągle powtarzał, że dziękuje za wszystko i nie spodziewał się tego wszystkiego.
Wszystkie otrzymane prezenty sprawiły wiele radości i niezmiernie pomogą w codziennym życiu pana Adama. Dzięki prezentom rodzina może spędzić Święta pełna nadziei oraz ze stołem pełnym jedzenia i darami pod choinką.

Słowo od Rodziny

Rodzina serdecznie Państwu dziękuje za okazaną dobroć i pomoc. Wyraża swoją wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę życzy Państwu wielu sukcesów i powodzenia w realizacji zamierzeń w kolejnych latach oraz satysfakcji i czerpania radości z owoców Waszej pracy. Z okazji zbliżających się Świąt wszystkiego co najlepsze. Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2024.

Słowo od Wolontariusza

Od siebie dodam, że chciałabym w swoim życiu więcej spotykać takich ludzi jak Państwo – ludzie, którzy przygotowali paczkę. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiarność. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za Wasze otwarte serca, za wsparcie. Wasza obecność utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy, ma sens. Wywołaliśmy wspólnie uśmiech na twarzach rodziny.

Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, życzę wielu sukcesów i powodzenia w realizacji zamierzeń w Nowym 2024 Roku. Proszę pozostać sobą. Z okazji zbliżających się Świąt wszystkiego co najlepsze. Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Jeszcze raz dziękujemy.

Wszystkiego dobrego!
Zespół Szlachetnej Paczki