Menu Zamknij

Intencje Mszy Świętej

NIEDZIELA – II Adwentu /A I/, 4 grudnia – PARAFIALNE REKOLEKCJE ADWENTOWE – św. Barbary – 23. Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie

08:00 /Węchadłów/: +Irenę Sokołowską – od wnuczki Ewy z rodziną.

10:00 +Stanisława /r.śm./, Wandę Mączkowskich, Zuzannę i Wiktora Nowak, ++ z rodziny.

12:00 …TRANSMISJA…

12:00 +Jana Kędzierskiego – od rodziny Sobczyków i Gnidzińskich.

      >Poświęcenie Medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

PONIEDZIAŁEK – REKOLEKCJE /2/, 5 grudnia

09:00 Za Parafię i w intencjach Dobrodziejów Parafii.

15:00 /Węchadłów/: +Halinę Bartosińską – od mieszkańców Węchadłowa.

17:00 …TRANSMISJA…

17:00 /Roraty/: +Jana Kędzierskiego – od Dyrekcji i Pracowników ZSZ w Pińczowie.

WTOREK – REKOLEKCJE /3/ – SPOWIEDŹ, 6 grudnia – św. Mikołaja

09:00 +Helenę, Jana, Mieczysława Kuchtów, Zofię, Stefana Kopciów, Teofilę Bigora, ++ z rodziny.

11:00 +Janusza Mazura – od Stanisława Woźniaka.

15:00 /Węchadłów/: +Jana Jędrszczyka – od syna Dariusza z rodziną.

17:00 …TRANSMISJA…

17:00 /Roraty/: +Jana Kędzierskiego – od rodziny Jobczyk i Mika.

ŚRODA, 7 grudnia – św. Ambrożego

16:30 +Jana Kędzierskiego – od rodziny Jaśkiewicz i Chojnackich.

17:00 /Roraty/: +Jacka /5 r.śm./, Józefę Młyńczak, ++ z rodziny.

      >Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

CZWARTEK, 8 grudnia – Niepokalane Poczęcie NMP

10:00 +Leokadię, Stefana, Józefa Lach, Urszulę Strączek, Marię, Kazimierza, Jerzego Dąbrowskich.

15:30 /Węchadłów/: +Jana Jędrszczyka – od syna Krzysztofa z rodziną.

17:00 /Roraty/: +Piotra Budzynia /r.śm./.

PIĄTEK, 9 grudnia

16:00 +Mariannę, Mieczysława, Marka Lach, Wiesławę, Stanisława, Wojciecha Młyńczaków, Olgę Nowak.

16:30 +Jana Kędzierskiego – od rodziny Smogurów i Wilków.

17:00 /Roraty/: +Janinę, Władysława Cepak.

      >Koronka do Miłosierdzia Bożego.

SOBOTA, 10 grudnia

17:00 Roraty: Msza święta zbiorowa:

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Witolda z ok. 9 r. urodzin i Rozalii z ok. 6 r. urodzin – od rodziców, rodzeństwa i dziadków.

+Józefa Pawłowskiego, ++ z rodz. Pawłowskich i Cichych, Stefanię Łach.

+Jolantę Stefańską /1 r.śm./.

+Danutę, Henryka, Tomasza Ragan, Wiesławę, Stanisława, Wojciecha Młyńczak.

+Jana Kędzierskiego – od rodz. Szwaczków z Nawarzyc.

+Edmunda Bakalarza – od rodziny Grochowinów i Kowalczyków.

+Stefana Myca – od rodziny Chabińskich i Karbowniczek.

+Andrzeja Sękacz – od rodziny Ofanowskich, Kuc i Warzechów.

+Janusza Mazura – od uczestników pogrzebu.

+Romana Strączka – od siostry z dziećmi.

NIEDZIELA – III Adwentu, 11 grudnia – adoracyjna

08:00 /Węchadłów/: +Józefa /r.śm./, Mariannę Dzierżaków, Roberta Komóra.

10:00 +Michalinę /r.śm./, Mariana, Aleksandra, Grzegorza Siwek, ++ z rodz. Białczyk, Siwek i Cak.

12:00 …TRANSMISJA…

12:00 +Marię /16 r.śm./, Czesława Dzieniów, Kazimierę, Mieczysława, Helenę, Józefa Sikorów, Bogumiłę Jabłońską, Wiktorię, Otylię, Władysława Dębskich.

————

Starajmy się o to, aby uczestnicząc w zamówionej Mszy świętej przystąpić do Komunii Świętej.