NIEDZIELA – 2. WIELKIEGO POSTU, B – CYKL I, 28.02.2021 r.

Jesteśmy w czasie WIELKIEGO POSTU. Zachęcamy do postanowień wielkopostnych, a zwłaszcza do POSTU, MODLITWY oraz JAŁMUŻNY.

• Dzisiaj Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami /…/.
  • Dzisiaj w Pińczowie w parafii Miłosierdzia Bożego na Grodzisku rozpocznie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI /…/.
  • DROGA KRZYŻOWA w okresie Wielkiego Postu w naszym kościele w piątki o godz. 16.3o, a po niej Msza święta. W niedziele Wielkiego Postu odprawiamy GORZKIE ŻALE o godz. 12.oo i po nich Msza święta /…/.
  • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE rozpoczniemy za tydzień w niedzielę 7. marca. Poprowadzi je o. Ekspedyt /…/.
  • Poświęcenie Modlitewników dzieciom przed I Komunią Świętą w niedzielę o godz. 16.oo.
  • Dzieci mogą zabrać SKARBONKI WIELKOPOSTNEJ JAŁMUŻNY. Skarbonki i swoją jałmużnę przekażemy dla dzieci niewidomych i niedowidzących z Rwandy …zobacz…
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła i otoczenia, a także za ofiarę na dekorację kościoła: Małgorzata i Marek Kasprzyk, Izabela Młyńczak, Maria Staszowska, Małgorzata Zimoląg, Helena Kula, Aneta i Rafał Czaplińscy. Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu w sobotę o godz. 9:00 proszę: Wiesława Wyczyńska, Elżbieta i Władysław Pawlik, Lidia i Tadeusz Pasternak, Iwona i Grzegorz Czekalscy.
  • Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów i obchodzących rocznice oraz jubileusze. Pozdrawiam wszystkich! Szczęśliwego tygodnia!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!