PROŚBA O POMOC… aktualizacja

Prośba o pomoc dla Moniki…

Kielcednia 20 października 2020 r.

Nr OA – 100/20

Czcigodni Księża i Drodzy Katecheci!

W duchu solidarności i miłości chrześcijańskiej, która nigdy nie traci z horyzontu potrzeb bliźniego, przedkładam Wam uprzejmą prośbę Pani Jolanty Luty, wieloletniej katechetki w naszej diecezji kieleckiej, oraz Jej męża Romana, o pomoc w zbieraniu ofiar na leczenie ich córki Moniki, która cierpi na mukowiscydozę.

Proszę Księży Proboszczów i Administratorów parafii diecezji kieleckiej o umożliwienie dokonania jednorazowej zbiórki pieniężnej przez katechetów w terminie do końca roku 2020.

Nad realizacją tych zadań będzie czuwał ks. dr Karol Zegan – Dyrektor Wydziału Katechetycznego. Więcej informacji o sytuacji Moniki na stronie internetowej: https://www.siepomaga.pl/oddech-moniki

Proszę o przekazanie zebranych środków na konto Caritas Diecezji Kieleckiej. Nr konta
w ING – Bank Śląski: 21 1050 1416 1000 0005 0011 5811. Tytuł wpłaty: „Dla Moniki Luty”.

Z darem modlitwy i pasterskiego błogosławieństwa

† Jan Piotrowski

BISKUP KIELECKI

od Ks. Proboszcza: W czasie gdy zbiórki ofiar przy kościele są utrudnione możemy pomóc przekazując „przelewem” swoją pomoc /nawet najmniejszą kwotę/ na wskazane konto Caritas lub na konto parafialne …zobacz kontakt… /z dopiskiem „dla Moniki Luty”/ wtedy przekażemy naszą pomoc jako Parafia w Górach. Pomoc przekazywać będziemy na bieżąco do końca trwania zbiórki.

‚dla Moniki Luty’ od Parafii w Górach:
14.11.2020 r.: 2 osoby po 50 = 100 zł.
16.11.2020 r.: 1 osoba 100 = 100 zł
19.11.2020 r.: przelew na konto Caritas ‚dla Moniki Luty od Parafii w Górach Pińczowskich’ = 200 zł.
Ciągle trwa zbiórka funduszy ‚dla Moniki Luty’.