Menu Zamknij

Podziękowania od Caritas Kielce …

Bardzo dziękujemy za ofiary przekazywane do Caritas Diecezjalnej zbierane podczas Mszy św. tzw. Pasterki na Fundusz Obrony Życia. W załączeniu przesyłamy krótki komunikat dotyczący przeznaczenia środków z tego funduszu w naszej diecezji… Prosimy o przekazanie słów wdzięczności parafianom za wspieranie dzieł Caritas poprzez składane ofiary na Fundusz Obrony Życia i Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Przypominamy, że zebrane środki można wpłacać nie tylko w Biurze Caritas w Kielcach, ale również poprzez konto bankowe 21 1050 1416 1000 0005 0011 5811 dopiskiem (np. pasterka, świece i nazwa parafii).

W najbliższym czasie przygotujemy plakat do gabloty parafialnej i małego formatu kartkę (do konfesjonału, kancelarii) z danymi adresowymi placówek świadczących pomoc kobietom w kryzysie m.in. w okresie macierzyństwa.

Składamy „Bóg zapłać” za wszelką współpracę w realizacji dzieł miłosierdzia w naszej diecezji i życzymy wszelkich łask Bożych w nowym roku. …Caritas Kielce…