Jutro rozpoczyna się w naszych szkołach nowy rok szkolny! Zapraszamy na Msze Święte szkolne: o godz. 8.oo – w kościele dla ZPO z Gór i o godz. 9.oo – w kaplicy – dla ZPO z Węchadłowa. Poświęcenie tornistrów/plecaków i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę o godz. 10.oo. Dzieci otrzymają obrazki do zeszytu do religii, ale też rozpoczną się konkursy dla dzieci systematycznie uczestniczących w niedzielnych Mszach świętych i pierwsze zadanie będzie właśnie w przyszłą niedzielę. Zapraszam.

W piątek święto MB -narodzenie NMP – MB Siewnej. Nasza Parafia jest MB zawierzona z racji wezwania kościoła dlatego tym bardziej pamiętamy o świętach MB. Msze święte z kazaniem: w kościele o godz. 10.oo i 17.oo, a w kaplicy o godz. 15.3o i na tych Mszach Świętych poświęcenie ziarna siewnego…

Więcej informacji w Ogłoszeniach.