Parafia Góry Pińczowskie - Aktualności

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie …

Posted by ks. proboszcz on 22 października 2017
Posted in aktualnościmodlitwa

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Święto Zmarłych. Można zamawiać Wypominki, które czytać będziemy od 1 listopada w kościele lub w kaplicy o godz. 8.oo, 10.oo, 12.oo. Wypominki zamieszczone będą też na naszej stronie internetowej /jeśli nie będzie zastrzeżeń/. Zachęcam tez do zamawiania za zmarłych Mszy Świętych, które są największym darem dla zmarłych. Porządkując groby zmarłych zachowajmy porządek na całym cmentarzu i przy śmietnikach. Segregujmy śmieci. Wchodząc na cmentarz odmówmy modlitwę za wszystkich spoczywających na cmentarzu, a wtedy wizyta nasza na cmentarzu będzie dla wszystkich pożyteczna.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Nabożeństwa Fatimskie

Posted by ks. proboszcz on 16 października 2017
Posted in aktualności

13. października zakończyliśmy tegoroczne jubileuszowe Nabożeństwa Fatimskie w naszej Parafii. Dziękujemy Matce Bożej za Fatimę i prosimy o opiekę.

Pielgrzymka Zawierzenia

Posted by ks. proboszcz on 16 października 2017
Posted in aktualności

30 września odbyła się nasza IV Parafialna Pielgrzymka Zawierzenia. W tym roku byliśmy u Matki Bożej w Licheniu. W Pielgrzymce wzięło udział 127 osób. Dziękuję!