Parafia Góry Pińczowskie - Aktualności

Odpust parafialny ku czci Wniebowzięcia NMP

Posted by ks. proboszcz on 12 sierpnia 2018
Posted in aktualności

W środę w całym Kościele Uroczystość Wniebowzięcia NMP. U nas odpust parafialny. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Więcej informacji w Ogłoszeniach parafialnych

Pielgrzymki do Matki Bożej

Posted by ks. proboszcz on 29 lipca 2018
Posted in aktualności

Zapraszamy na Pielgrzymki do Matki Bożej na Jasną Górę. Piesza Pielgrzymka Kielecka rozpoczyna się w Wiślicy 5 sierpnia, a Rowerowa 20 sierpnia.

Zachęcamy do udziału w tych pielgrzymkach. Więcej informacji w Gablotce przed kościołem, w zakrystii oraz w internecie: o Pieszej Pielgrzymce TUTAJ ; o Rowerowej Pielgrzymce TUTAJ .

Formularze zgłoszeniowe można pobrać w kancelarii parafialnej.

Można też zapisywać się do GRUPY DUCHOWEJ.

XIX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa

Posted by ks. proboszcz on 22 lipca 2018
Posted in aktualnościmodlitwa

Panie nasz Boże, prosimy o pomoc i opiekę, abyśmy dobrze i rozsądnie posługiwali się naszymi pojazdami. Błogosław naszym podróżom, spraw abyśmy jeździli bezpiecznie i szczęśliwie docierali do celu! Boże prowadź! Św. Krzysztofie – módl się za nami! Amen.