XI niedziela w ciągu roku kościelnego, rok B, 17.06.2018 r.

• Zachęcamy do odprawiania Nabożeństw Czerwcowych i odmawiania Litanii do NSPJ.
  • Dzieci i młodzież systematycznie uczęszczających na Mszę Świętą zapraszamy do konkursów w kościele. Dzisiaj dzieci oddają 8 zadanie konkursowe.
  • Poświęcenie pól dzisiaj: Polichno – godz. 16.oo – przy figurce, Sadek o godz. 16.3o
  • Poświęcenie pól za tydzień: Sadkówka – godz. 17.oo, Kołków – godz. 17.3o
  • Podobnie jak w poprzednich latach nasza parafia bierze udział w zbiórce elektrośmieci /więcej info na plakacie w gablotce przed kościołem/. To będzie za 3 tygodnie /9 lipca/. Można podać informację dalej. Jeszcze będziemy o tym przypominali.
  • W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza święta dla ZPO z Gór w kościele o godz. 8.oo, a dla ZPO z Węchadłowa w kaplicy o godz. 9.oo. Dzieciom i młodzieży przypominam o spowiedzi na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź codziennie przed wieczorną Mszą świętą /poniedziałek -wtorek-środa od godz. 16.3o-17.oo, a w czwartek od godz. 16.oo-16.3o/.
  • Od pierwszej niedzieli lipca zamierzamy rozpocząć w naszej parafii Kurs Przedmałżeński. Przewidziane jest 6 niedzielnych spotkań. Zapisy i szczegóły po Mszy świętej w zakrystii.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła i otoczenia a także za ofiarę na dekorację kościoła z Sadkówki: Mitręga Anna i Tadeusz, Lozio Elżbieta i Krzysztof oraz Grzegorz, Wites Joanna i Andrzej. Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu w tym tygodniu w sobotę od godz. 9.oo proszę jeszcze z Sadkówki: Strączek Mariola, Morańscy Danuta i Ireneusz, Wójcik Teresa. Zapraszam. W następnej kolejności prosił będę mieszkańców Sadku.
  • Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  • Najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów i obchodzących rocznice oraz jubileusze w tym tygodniu. W sobotę Dzień Ojca – najlepsze życzenia dla tatusiów ! Do życzeń dołączamy modlitwę za wstawiennictwem św. Józefa w intencji rodziców, a w tym dniu szczególnie za ojców. Pozdrawiam wszystkich. Szczęśliwego Tygodnia! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!