IV NIEDZIELA WIELKANOCY – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA, rok B, 22.04.2018 r.

DZISIAJ
  IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej w Kościele. W naszej Parafii Doroczny Dzień Seminaryjny. W ciągu tego tygodnia pamiętajmy o tych, którzy poszli za głosem powołania i o tych, którzy podejmują takie życiowe decyzje.
 Dzisiaj o godz. 12.oo spotkanie organizacyjne przed Rocznicą Pierwszej Komunii Świętej.
 Dzieci i młodzież systematycznie uczęszczających na Mszę Świętą zapraszamy do konkursów w kościele: dzisiaj zapraszamy dzieci po Mszy świętej do zakrystii po obrazek – naklejkę, a nagrody za 5 zadanie otrzymują tym razem: Marzenka Ziółkowska, oraz Pękalski Dawid i Pękalski Wiktor. Gratuluję.
 Dziękuję tym dzieciom, które przekazały skarbonki z jałmużną wielkopostną. Dziękuję ich rodzicom i dziadkom.
W TYM TYGODNIU
 PRZYGOTOWANIE LITURGICZNE /próby/:
 przed bierzmowaniem – jutro i w piątek o godz. 17.3o;
 przed I Komunią Świętą we wtorek o 17.3o.
 Dziękuję za sprzątanie kościoła i otoczenia a także za ofiarę na dekorację kościoła z Zagajowa: Kuc Barbara, Sikora Barbara, Hola Helena i Stanisław, Kabat Krystyna i Janusz, Wilk Wioletta i Mirosław oraz Adam i Michał. Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu w tym tygodniu, w sobotę od godz. 9.oo proszę dalej z Zagajowa: Strączkiewicz Ewa i Wiesław, Jąder Zenona, Młyńczak Teresa i Paweł, Mazur Alina i Janusz, Stępień Monika, Młyńczak-Rej Wiesława. Zapraszam.
 Dziękuję p. sołtys i całej ekipie z Zagajowa oraz p. Rafałowi za posadzenie tui na parkingu dolnym. Niech rosną niech upiększają to miejsce. Bardzo dziękuję.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE /22-29.04.2018 r./
W związek małżeństwa mają zamiar wstąpić :
Bartłomiej Zawora, kaw. z par. tutejszej i Justyna Gruszka, p. z par. tutejszej.
O przeszkodach do zawarcia małżeństwa między w/w osobami jesteśmy zobowiązani powiadomić tutejszą Kancelarię parafialną.
 Najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów i obchodzących rocznice oraz jubileusze w tym tygodniu. Pozdrawiam wszystkich. Szczęśliwego Tygodnia! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!