XXXII niedziela zwykła – rok B, 11.11.2018 r. – Narodowe Święto Niepodległości

 Dzisiaj 11 listopada – 100. Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli pod zaborami. Dziękujemy Bogu i dziękujemy ludziom. Łączymy się z całą Polską w modlitwie za Ojczyznę.
 Zapraszamy dzieci po Mszy świętej do zakrystii po naklejki.
 W przyszłą niedzielę, spotkanie przed Rocznicą I Komunii Świętej: Msza święta o godz. 12.oo, a po niej spotkanie organizacyjne. Zapraszam.
 Dziękuję za sprzątanie kościoła i otoczenia, a także za ofiarę na dekorację kościoła z Gór – Bujnówki: Bakalarz Józefa, Świetlik Jolanta i Piotr oraz Paweł, Ćmakowscy Beata i Leszek, Sasińscy Małgorzata i Rafał, Mazur Anna i Marcin oraz Kamil i Roksana, Graboń Marta i Leonard. Bóg zapłać! O pomoc w sprzątaniu kościoła w tym tygodniu w sobotę od godz. 9.oo proszę dalej z Gór – Bujnówki: Świetlik Ewa i Michał, Mazurkiewicz Maria, Dziura Joanna i Paweł, Wyczyńscy Marta i Piotr. Zapraszam.
 Dziękuję za wsparcie dzieła remontu. Kto by mógł jeszcze pomóc finansowo proszę o ofiarę na ten cel. Dziękuję za pomoc w organizowaniu ciepłego posiłku dla pracowników.
 Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Solenizantów tego tygodnia i obchodzących rocznice oraz jubileusze. Pozdrawiam wszystkich. Szczęśliwego Tygodnia! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!