Grupy Parafialne

Parafialna Rada Duszpasterska

Powołana do życia 24.07.2014 r. W jej skład wchodzą sołtysi wiosek:

  • Góry – p. Barbara Sobczyk
  • Karolów – p. Bernarda Pasternak
  • Kołków – p. Zenon Strączek
  • Polichno – p. Iwona Puchała
  • Sadek – p. Magdalena Bednarz
  • Sadkówka – p. Mariola Strączek
  • Tomaszów – p. Wioletta Kocel
  • Węchadłów – p. Mariusz Jaros
  • Zagajów – p. Justyna Przeniosło

Od 15.10.2014 r. do Rady należą także:

  • p. Helena Owczarek
  • p. Joanna Wites
  • p. Bogusław Kowalczyk
  • p. Dariusz Żuber
  • p. Robert Purtak

Koła Różańca Świętego:

Węchadłów – KR pw. św. Józefa

  1. Bartosińska Aniela
  2. Dzierżak Barbara
  3. Golik Krystyna
  4. Golik Wanda
  5. Gość Helenna
  6. Gnidzińska Wiesława
  7. Góras Wiesława
  8. Grochowina Joanna
  9. Karbowniczek Teresa
  10. Kasprzyk Barbara
  11. Podgórska Emilia
  12. Sokołowska Maria
  13. Rogóż Danuta
  14. Zięba Janina
  15. Wójcik Halina

Węchadłów – KR pw. Św. Jana Pawła II

  1. Dzierżak Stanisława
  2. Sokołowska Maria
  3. Komór Renata
  4. Flisowska Ewelina
  5. Dzierżak Julia
  6. Jędrszczyk Maria
  7. Góras Anna
  8. Sierpień Maria
  9. Zięba Wanda
  10. Bartosik Zenona
  11. Skoczek Helena
  12. Sokołowska Halina
  13. Buska Anna
  14. Sowa Halina (Barbara)
  15. Leks Maria
  • Zagajów
  1. Gruszka Teresa
  2. Lach Alfreda
  3. Dąbek Bogusława
  4. Kulczycka Wiesława
  5. Jobczyk Maria
  6. Młyńczak Wiesława
  7. Jobczyk Jadwiga
  8. Bochenek Zuzanna
  9. Strączkiewicz Elżbieta
  10. Hola Helena
  11. Strączkiwicz Bogusława
  12. Kędzierska Irena
  13. Lach Józefa
  14. Chabińska Władysława
  15. Kędzierska Zofia
  16. Jobczyk Teresa
  17. Maj Anna
  18. Młyńczak Mirosława
  19. Białczyk Grażyna
  • Góry
  1. Stanek Marta
  2. Kita Teresa
  3. Czekalska Iwona
  4. Kasprzyk Małgorzata – Barbara
  5. Nowak Joanna
  6. Porębska Janina
  7. Pasternak Ewa
  8. Rudzińska Małgorzata
  9. Skiba Henryka
  10. Wyczyńska Wiesława
  11. Owczarek Helena
  12. Dębska Janina
  13. Kwiecień Maria
  14. Wójcik Barbara
  15. Bielecka Stanisława
  16. Skrzypczyk Helena
  17. Kozioł Marianna
  18. Pasternak Agata
  19. Kasprzyk Małgorzata – Janina
  20. Czaplińska Aneta

Liturgiczna Służba Ołtarza

Góry:

  • Bielecki Paweł
  • Czekalski Tomasz
  • Górczyński Bartosz
  • Kasprzyk Agnieszka
  • Kasprzyk Aleksandra
  • Kasprzyk Justyna
  • Kowalczyk Dawid
  • Kowalczyk Natalia
  • Michno Piotr
  • Mika Konrad
  • Pasternak Albert
  • Pasternak Dominika
  • Pasternak Michał
  • Sobczyk Szymon
  • Sobczyk Weronika
  • Strączkiewicz Aleksandra
  • Strączkiewicz Marcin
  • Szafrańska Martyna
  • Zaręba Hubert

Węchadłów:

  • Dzierżak Karol
  • Flisowski Marcel
  • Koziara Michał
  • Miszczyk Jakub
  • Miszczyk Julia
  • Rajfura Maciej
  • Skoczek Marcin
  • Zięba Izabela
  • Zięba Norbert

Ministrancka Liga Piłkarska

SP

  • Czekalski Tomasz – c – 1 –
  • Dzierżak Karol
  • Flisowski Marcel
  • Kowalczyk Dawid
  • Koziara Michał
  • Mika Konrad – c – 2 –
  • Rajfura Maciej
  • Sobczyk Szymon
  • Zaręba Hubert
  • Zięba Norbert
  • Górczyński Bartosz

Gm

  • Miszczyk Jakub – c –2 –
  • Pasternak Albert -c – 1 –
  • Skoczek Marcin
  • Strączkiewicz Marcin